Створення сайту ціна Львів | Flash сайт | Wap сайт | Сайт-візитка

Телефонуйте

+38 (067) 149 - 58 - 00

Створення сайтів Львів
Створення сайтів

Створення сайтів

З кожним днем Інтернет все більше і більше входить в наше життя. Його існування спрощує пошук, замовлення та купівлю усіх необхідних товарів та послуг, суттєво економлячи наші час та гроші. Хороший ефективний веб сайт виконує функцію цілодобово працюючого онлайн менеджера з продажу, який не потребує високої оплати, належних умов праці та постійного контролю.

Сайт – якісна та доволі проста реклама вашої компанії, яка постійно працює над розвитком її іміджу та пошуком нових клієнтів! Веб студія «Focusweb» займається розробкою лише ефективних веб сайтів, які завжди приносять дохід своїм власникам!

розробка інтернет магазину, Сайт каталог

Інтернет магазин – диво технології

Інтернет магазин відкриває перед їх власниками додатковий та надзвичайно широкий канал збуту продукції, а також підвищує ефективність обслуговування клієнтів, допомагаючи їм зробити правильний вибір самостійно. Потенційний клієнт, знаючи перелік продукції фірми, що постійно оновлюється на сайті, може самостійно і автоматизовано здійснити онлайн замовлення необхідної йому продукції, і лише при потребі проконсультуватись з представниками вашої компанії. Це суттєво економить ваш час та гроші, відповідно, а також неймовірно розширює географію вашої діяльності.

Сайт каталог

Розробка сайту каталогу сприятиме проінформованості ваших клієнтів про зміни в переліку товарів та послуг, їх характеристиках, цінах тощо. Сайт каталог містить повний перелік послуг чи товарів, які надає ваша компанія, а також усю необхідну для потенційного клієнта інформацію.

Корпоративний сайт, розробка веб дизайну

Корпоративний сайт

Специфікою корпоративного сайту є його унікальність. Функціональні можливості такого сайту розробляються індивідуально згідно потреб вашої компанії. Особлива увага приділяється дизайну, адже це обличчя компанії, її імідж та ергономіці, яка являється запорукою високої конверсії простих відвідувачів сайту в клієнтів вашої компанії.

Сайт візитка

Сайт візитка – це простий, зручно структурований веб сайт, що містить кілька сторінок самої необхідної інформації, яка дозволяє користувачу швидко зорієнтуватись в напрямку вашої діяльності та стати вашим клієнтом.

Представницький сайт

Представницький сайт можна порівняти із сайтом візиткою, що презентує основну діяльність фірми в Інтернеті, але відрізняється додатковою функціональністю з широким спектром додаткових можливостей.

+38 (067) 14-95-800
+38 (066) 68-45-624

Не відволікайте на вихідних. Ми працюємо :)