Супровід сайтів, ціни на хостинг Львів, домен Львів. Розміщення сайтів в Інтернеті.

Телефонуйте

+38 (067) 149 - 58 - 00

Підтримка сайтів
Підтримка сайтів наповнення сайтів, Редизайн сайтів, Супроводження сайтів
Розміщення сайтів в Інтернеті Створення сайтів Львів Дизайн сайту

Розміщення сайтів в Інтернеті

Для того, щоб розмістити свій сайт в мережі Інтернет необхідно розібратись з такими поняттями як: доменне ім’я та хостинг.

Доменне ім’я – унікальне цифрове ім’я, що ідентифікує сайт в Інтернеті. Розглянемо на прикладі доменного імені focusweb.com.ua, де com.ua - українська доменна зона; com - відношення комерційної діяльності, ua - відношення до України, focusweb - ідентифікатор вузла мережі.

Хостинг – місце (дисковий простір) на сервері для розміщення сайту. Зазвичай він орендується у провайдера, якого ще називають хостером. За послугами реєстрації домену та надання хостингу звертайтесь за контактними номерами нашої веб студії.

Редизайн сайтів

Привабливий дизайн сайту – перший крок до його успішного розвитку! Якщо у Вас уже є сайт, і з певних причин він вам не подобається, наприклад, через застарілий дизайн чи не зручний функціонал. Звертайтесь до нас, весь сайт розробляти повторно не доведеться, ми надаємо послуги з редизайну уже існуючих сайтів!

Наповнення сайтів

Сайт без наповнення – це те саме що й обгортка від цукерки без вмісту. Якщо її наповнити якісною і смачною начинкою, - то авторитет серед покупців зросте і вони рекомендуватимуть її іншим. Те саме відбувається і з сайтами.


Супровід сайтів

Ми тісно співпрацюємо з нашими клієнтами і в разі необхідності завжди готові надати повну технічну та інформаційну підтримку.

+38 (067) 14-95-800
+38 (066) 68-45-624

Не відволікайте на вихідних. Ми працюємо :)