Сайт в кредит, замовити сайт в кредит у Львові

Телефонуйте

+38 (067) 149 - 58 - 00

Сайт в кредит
Сайт в кредит
Сайт в кредит

Сайт в кредит

Початок будь-якого бізнесу потребує залучення коштів. Якщо у вас не вистачає коштів на створення сайту, студія веб розробок «Focusweb»  пропонує до ваших послуг сайт в кредит! Ви запитаєте, а на яких умовах  надається такий кредит?

Кредит на сайт безвідсотковий, все-таки ми не банк і цінуємо кожну гривню нашого клієнта. Ніяких переплат, за це можете бути спокійними, просто це одна з багатьох наших переваг над іншими веб студіями і ми пишаємось своєю людяністью та звичайним людським розумінням. Період виплати кредиту до 6 місяців. Будь-яка документація про платоспроможність не вимагається. Виплати за кредитом здійснюються протягом першого тижня кожного нового місяця.

Наприклад, сума обраної вами веб розробки (сайту) становить 6 000 тис. грн.

Сума виплати кожного місяця повинна становити ≥ 1000 грн. Якщо сума перевищує 1000 грн., то відповідно зменшується загальна сума за кредитом та місячна плата.

Сайт в кредит – спеціальна пропозиція, розроблена нашою студією, з метою піти на зустріч тим клієнтам, які тільки розвиваються і не в силах сплатити одразу всю суму за надані послуги, але впевнені в своїх можливостях і відповідально ставляться до своєї роботи.

Замовити сайт в кредит та отримати консультацію з цього приводу можна звернувшись за контактними номерами.

Нехай фінансові незгоди не роблять в бізнесі погоди! Ми готові підтримати реалізацію Ваших ідей!

+38 (067) 14-95-800
+38 (066) 68-45-624

Не відволікайте на вихідних. Ми працюємо :)