Розкрутка сайтів Львів | Просування сайтів | SEO Львів

Телефонуйте

+38 (067) 149 - 58 - 00

Інтернет-реклама
Інтернет-реклама, розкрутка сайтів Львів і пошукова оптимізація та просування сайтів

SEO Львів - розкрутка сайтів - просування сайтів у Львові

SEO — це комплекс заходів пов’язаних з просуванням сайту в пошукових системах (Google, Yandex). На сьогоднішній день SEO стало надзвичайно складним та дорогим інструментом отримання клієнтів для сайту. Хоча й дуже модним та популярним. Ще буквально до жовтня 2014 року просування сайту тривало 2-4 місяці, а часто і зовсім 1 місяць і коштувало 100$-150$, рідше 200$-300$ на місяць. Після чого позиції клієнтських сайтів утримувались на першій сторінці в першій п’ятірці та трійці, а часом і на першій позиції більше 6-12 місяців.

Мало хто знав про це і використовував, а також «Google» був «добрий» і лояльно відносився до недорогих методів просування. Так ми 8 років легко, недорого та швидко (часом за 2 тижні) просували сайти клієнтів, що приносило їм багато цільових клієнтів та хороші прибутки. SEO БУЛО вигіднішим, аніж контекстна реклама, та швидко окупалось.

Але з 17 жовтня 2014 року компанія «Google» оновила свої пошукові алгоритми (Пінгвін 3.0, кому цікаво пошукати та почитати). І тепер, за таких умов, займатись просуванням в сліпу, тобто просувати ключові фрази, які як нам здається мали б продавати, явно не вигідно. Адже ми не знаємо точно, що ці ключові запити приведуть клієнтів, котрі будуть купувати наші товари чи послуги.

Чому?

Тому що ціни на просування суттєво зросли, адже:

  • тепер просування відбувається від 4-6 місяців і більше, а не 2-4 як раніше;
  • вартість якісних лінків, які тепер дійсно будуть просувати, зросла в 2-4 рази, тому вартість самого просування стала більшою;
  • гарантій на результат тепер ніхто дати не може - кожного місяця щось міняється, результати дуже не стабільні (хто дає гарантію результату — той, на нашу думку, дилетант без досвіду та розуміння суті цієї діяльності. Пам’ятаймо, що SEO просування таке як воно - це пряме порушення правил компанії «Google» і називається "пошуковим спамом").

Тепер із-за довготривалого отримання необхідних результатів та не отримання в цей період прибутку, SEO-просування потрібно робити з розумом, адже чаc це гроші, і в цьому випадку дуже великі!

Саме тому ми пропонуємо просувати лиші ті пошукові запити, котрі 100% приносять продажі та роблять це ефективно. І тут нам може допомогти лише контекстна реклама Google Adwords – не дарма ж «Google» так ускладнює просування та оновлює свої алгоритми. Звісно що офіційно заявляється тільки покращення якості пошуку, але по факту ми також бачимо що «давлять» в більшості випадків лише комерційні запити, адже саме комерційні запити найприбутковіші та можуть принести прибуток в контекстній рекламі Google Adwords для самої компанії «Google». Так нас буквально «заставляють» користуватись контекстною рекламою для того щоб отримати клієнтів на сайт.

І якщо усі 8 років ми активно пручалися та радили усім нашим клієнтам в першу чергу робити SEO-просування (тому що це було дешево, швидко та вигідно), то тепер, з усіма потужними можливостями, які нам надає компанія «Google» в своїх найкращих інструментах Google analytics, Google Adwords та Google Tagmanager – ми можемо творити чудеса в рекламі та маркетингу. Саме тому тепер, ми наполегливо рекомендуємо усім нашим клієнтам використовувати в першу чергу саме контекстну рекламу, а потім вже, можливо, за умови прорахування вигідності, SEO просування сайту, і то по тих запитах, які ми визначимо дійсно прибутковими.

Чому?

Детальніше на цій сторінці.

Але якщо усе вище сказане не переконало Вас в недоцільності цього методу просування і ви все ж таки хочете робити SEO-просування свого сайту - ми можемо запропонувати просування низько частостних не конкурентних запитів, які на даний момент можно просувати в більш менш адекватні терміни та за адекватні гроші. Вартість такого просування буде орієнтовно 100-200 у.о. на місяць і терміни від 2 місяців та більше. Ми підберемо семантичне ядро, організуємо написання необхідних SEO-текстів (або пояснимо Вам як це треба зробити і Ви зробити це самі) і грамотно оптимізуємо Ваш сайт по усіх сучасних нормах внутрішнього SEO.

Для сучасного просування ми грамотно пишемо хороші SEO-статті та купуємо не багато дорогих та якісних лінків на ваш сайт. Усі лінки вічні. Бази сайтів, де купуються лінки, постійно фільтруються та перевіряются - списки ретельно по багатьох важливих параметрах проходять перевірку якості та відповідності сучасним вимогам. Ми дбаємо про дійсно якісне SEO просування, адже сьогодні тільки так можна отримати довготривалий позитивний результат в цьому не простому напрямі інтернет-реклами.

+38 (067) 14-95-800
+38 (066) 68-45-624

Не відволікайте на вихідних. Ми працюємо :)