Пошукова оптимізація сайтів, розкрутка сайтів Львів - Ефективний засіб боротьби за покупця в мережі Інтернет

Телефонуйте

+38 (067) 149 - 58 - 00

Інтернет-реклама
Розкрутка сайтів і пошукова оптимізація сайтів у львові
Розкрутка сайтів Львів і пошукова оптимізація сайтів у львові

Пошукова оптимізація – ключ до клієнтів

За останні 10 років Україна зробила велетенський крок на зустріч інформаційним технологіям. Мережа Інтернет по суті об`єднала практично всіх українців, у яких є доступ до мережі, в один великий «вулик». І тут ми знайомимося, спілкуємося, закохуємося, продаємо та купуємо, дізнаємось абсолютно все що нам цікаво, від маси молекули води до адреси нового магазину чи ціни на новий телефон.

Звісно, що для того, щоб зорієнтуватись в такому неймовірно великому «вулику», потрібно користуватись пошуковими системами Google та Yandex – такими собі сучасними Інтернет-гігантами, які знають все про всіх. От тут той з`являються перші труднощі та обов`язки власників сайтів. Тепер вони мають враховувати усі тенденції розвитку пошукових систем, слідкувати за змінами, уміти оптимізувати сайт так, щоб сподобався роботам Google та Yandex і перебував в топ-10 пошукової видачі по тематичним ключовим словам.

Так і виникла нова галузь діяльності для комп`ютерних умільців – SEO. Тепер це вже ціла наука, якій необхідно вчитись не один рік і не один сайт. Тому сьогодні хороших досвідчених SEO-шників в Україні дуже мало. Це зумовлено тим, що ще 5 років тому Інтернет-маркетинг в Україні тільки починав зароджуватись і мало хто хотів витрачати свій час на поки що ще нікому не потрібну SEO-оптимізацію.

Нам же пощастило почати працювати в цій галузі 5 років тому. Правда тоді ми працювали з російськими клієнтами, які просували свої сайти в надзвичайно конкурентному середовищі – столиці Росії – Москві. Тому тепер, коли ми рік тому вийшли на ринок України, ми зрозуміли, що зараз у нас тільки-тільки починається розвиток Інтернет-маркетингу. У зв`язку з чим конкуренція мінімальна і більшість тематичних ніш забита хламом і непотребом.

Використовуючи свій досвід та знання, ми успішно оптимізовуємо та просуваємо сайти наших клієнтів в пошукових системах Google та Yandex, і перетворюємо сайти наших клієнтів на справжніх акул інтернет-комерції. Тепер вони займають лідируючі позиції по тематичним ключовим словам і отримують цільових клієнтів кожного дня.

Якщо ви вже давно створили свій сайт, але він не приносить прибутків і про нього ніхто не знає. Чи вам недостатньо тих результатів, які у вас є. Звертайтесь за консультацією до веб студії «Focusweb», ми швидко та безкоштовно проведемо експрес-аудит вашого сайту та проконсультуємо вас щодо можливих рішень існуючих проблем. Вам залишиться лише обрати ідеальний варіант та розпочати новий етап в розвитку та існуванні вашого сайту.

+38 (067) 14-95-800
+38 (066) 68-45-624

Не відволікайте на вихідних. Ми працюємо :)