бізнес в інтернеті львів Біл Гейц

Телефонуйте

+38 (067) 149 - 58 - 00

Бізнес в інтернеті
Створення сайтів Бізнес в інтернеті
Замовити розробку сайту Бізнес в інтернеті

Бізнес в Інтернеті

Якщо вашого бізнесу немає в Інтернеті, значить вас немає в бізнесі. 
Біл Гейц

Таке твердження гуру в сфері розвитку технологій не є випадковим. На сьогоднішній день важко уявити ділові відносини без послуг Інтернету. Популярними стали консалтингові послуги, а також вебінари, що дозволяють проводити ділові зустрічі та конференції он-лайн,  з’єднуючи людей, котрі знаходяться в різних містах чи країнах. Створюються величезні портали по обміну послугами та  віртуальні платіжні системи для здійснення Інтернет - розрахунків.

Всі ці факти свідчать про становлення Інтернету, як віртуального ринку для мільйонів людей, а новий ринок – це нові можливості. Підприємствам та організаціям, які не бажають відставати за сучасними тенденціями та конкурентами доводиться також виходити на цей ринок, розширюючи свій бізнес в Інтернет, на який теж поширюється закон «попиту – пропозиції».

Якщо є ті, кому щось потрібно, то обов’язково знайдуться ті, хто запропонує. Та разом з питанням: «хто запропонує краще?» виникає конкуренція, що зростає з темпами розвитку віртуального ринку. Для того, щоб достойно вийти та утриматись на цьому ринку, потрібно постійно працювати над удосконаленням свого веб - ресурсу,  який може служити як джерелом  довготривалої реклами, так і плацдармом для продажу продукції он-лайн.

Цікаві результати в сфері Інтернет - бізнесу показує Америка. Минулого року, за дослідженнями «Cisco Systems» - світового лідера в галузі мережевих технологій, від он-лайн продажу американці отримали понад 301 млрд. дол. Дослідники з даної сфери в США задумались, а чи не утворилась поряд з існуючою економікою нова  Інтернет – економіка?

Деяких фахівців даної справи вже давно хвилює питання чому Інтернет - портали продають за мільярди,  реальна вартість яких не більше мільйона?

Розвитку віртуального ринку безумовно передували інвестиції. Наприклад, з 1995 року американськими бізнесменами вкладено понад 3,5 млрд. доларів у розвиток Інтернет - порталів. Обсяги інвестицій від таких вкладень зростають не мене, ніж на 50% кожного року.

На кількість користувачів Інтернетом впливає нормальне функціонування економіки через цінову доступність Інтернету та вміння ним користуватись, тобто професійну підготовку. Україна в цьому напрямку лише розвивається та потребує значних інвестицій і правового врегулювання з боку держави.

+38 (067) 14-95-800
+38 (066) 68-45-624

Не відволікайте на вихідних. Ми працюємо :)